2020 QUALIFIERS RACER LIST

LAST NAMEFIRST NAMECATEGORYAGERACE DAY
Adkinson Ruby Next Gen Girls 8 Monday
Albright Timmy Older Amateurs 29 Sunday
Allan James Mid Masters 44 Sunday
Anderson Taylor Women Amateurs 23 Sunday
Andruscavage Meghan Women Masters 38 Sunday
Ankeny Kai Next Gen Boys 10 Monday
Anthony Freeman Mid Masters 44 Sunday
Arnason Scott Masters 38 Sunday
Arnason Trever Older Amateurs 29 Sunday
Bailey Claire Women Masters 32 Sunday
Barber Andria Women Amateurs 23 Sunday
Barrett Josh Mid Masters 48 Sunday
Barrett Parker Next Gen Boys 8 Monday
Basabe Andy Masters 31 Sunday
Beh Zachary Older Amateurs 28 Sunday
Bench Robert Pro Men 29 Monday
Berkey Jeff Masters 32 Sunday
Bernier Greg Grand Masters 50 Sunday
Bhagwandin Khai Women Masters 33 Sunday
Blackburn Jackson Older Amateurs 26 Sunday
Blackburn Stephani Women Masters 33 Sunday
Blair Andrew Masters 39 Sunday
Boday Gabriella Next Gen Girls 9 Monday
Brands Owen Younger Amateurs 19 Monday
Breen Evan Older Amateurs 28 Sunday
Brooks Ryan Mid Masters 41 Sunday
Brown Autumn Women Masters 41 Sunday
Burns Andrew Older Amateurs 29 Sunday
Campos Cora Next Gen Girls 10 Monday
Cancilla Nate Older Amateurs 27 Sunday
Cannon Reese Junior Boys 15 Monday
Cannon Richard Mid Masters 48 Sunday
Cannon Sawyer Junior Boys 12 Monday
Carroll Ryan Older Amateurs 24 Sunday
Cather Colby Older Amateurs 28 Sunday
Chaffee Jimmy Older Amateurs 26 Sunday
Chapman Matt Masters 30 Sunday
Charette Brayden Younger Amateurs 19 Monday
Chastain Jake Older Amateurs 22 Sunday
Clancy Taven Next Gen Boys 11 Monday
Clemons Michael Older Amateurs 25 Sunday
Clow Felicia Women Masters 30 Sunday
Coe Richard Masters 31 Sunday
Cooper Cash Next Gen Boys 11 Monday
Cooper Mason Mid Masters 44 Sunday
Coronis Sean Masters 33 Sunday
Criner Lauren Women Amateurs 25 Sunday
Croft Mark Grand Masters 59 Sunday
Cummins Ayla Next Gen Girls 10 Monday
Cummins Cannon Junior Boys 15 Monday
Dapogny Alex Older Amateurs 29 Sunday
Delzell Sabrina Women Amateurs 25 Sunday
DeMacy Donovan Mid Masters 40 Sunday
Dent Brantley Masters 34 Sunday
Dixon Krista Women Amateurs 27 Sunday
Donath Jakob Older Amateurs 27 Sunday
Dronen Cory Older Amateurs 28 Sunday
Dyer Travis Masters 31 Sunday
Eberharter Jann Older Amateurs 28 Sunday
Eichner Riley Next Gen Girls 9 Monday
Elliott Tad Masters 33 Sunday
Farber Noah Older Amateurs 21 Sunday
Farbstein Zack Masters 31 Sunday
Farrar Gage Younger Amateurs 18 Monday
Fasani Ahanu Next Gen Boys 11 Monday
Fasani Katahdin Junior Boys 14 Monday
Ferrel Laird Junior Boys 13 Monday
Ferry Morgan Masters 34 Sunday
Fields Nicholas Older Amateurs 27 Sunday
Fitz-Gerald Kazu Younger Amateurs 17 Monday
Fitzwater Jeffrey Masters 35 Sunday
Fleece Michael Mid Masters 47 Sunday
Fleece Thomas Junior Boys 15 Monday
Floria Rad Older Amateurs 24 Sunday
Forkner Max Older Amateurs 28 Sunday
Foster Robin Pro Men 31 Monday
Fox Jacob Mid Masters 41 Sunday
Frail Odin Next Gen Boys 7 Monday
Frail Torger Next Gen Boys 7 Monday
Franulovich Aaron Masters 32 Sunday
Fredriksson Bjorn Next Gen Boys 9 Monday
Freelan Miles Younger Amateurs 18 Monday
Frees Smokey Pro Men 21 Monday
Freitas Bodie Older Amateurs 21 Sunday
French Keith Older Amateurs 25 Sunday
Frost Eythan Older Amateurs 26 Sunday
Funston Kjel Masters 31 Sunday
Gacad Giancarlo Mid Masters 40 Sunday
Gaces Jonas Next Gen Boys 10 Monday
Gaces Kayne Next Gen Boys 8 Monday
Gates Ryan Next Gen Boys 10 Monday
Gesmundo Canyon Junior Boys 13 Monday
Gesmundo Kaia Next Gen Girls 11 Monday
Gesmundo Serafino Mid Masters 48 Sunday
Gifford Vaughn Older Amateurs 25 Sunday
Glenn Connor Older Amateurs 25 Sunday
Gochenork Chris Masters 39 Sunday
Good Leo Younger Amateurs 17 Monday
Goodwin Reid Older Amateurs 21 Sunday
Graham Andrea Women Masters 36 Sunday
Gronvold Erik Masters 31 Sunday
Hagg Quinn Masters 31 Sunday
Hainrihar Darren Masters 37 Sunday
Haley Aliya Next Gen Girls 8 Monday
Haley Karsten Next Gen Boys 10 Monday
Hallahan Cydney Women Amateurs 25 Sunday
Hamilton Cameron Masters 32 Sunday
Hammerstrom Erik Masters 37 Sunday
Hanson Robby Grand Masters 52 Sunday
Harrison Chase Next Gen Boys 9 Monday
Harrison Keegan Next Gen Boys 7 Monday
Harrison Richard Mid Masters 40 Sunday
Hartley Alex Older Amateurs 29 Sunday
Hartman Bryan Pro Men 43 Monday
Haskell Grady Older Amateurs 23 Sunday
Helms Zach Older Amateurs 26 Sunday
Hendry Conar Masters 34 Sunday
Hermann Shawn Masters 37 Sunday
Heuscher Gina Women Amateurs 22 Sunday
Hilt Jack Older Amateurs 22 Sunday
Himka Eamonn Older Amateurs 21 Sunday
Hirss Galen Masters 36 Sunday
Hirss Rom Masters 36 Sunday
Hofmeister Maya Next Gen Girls 9 Monday
Holley Stuart Mid Masters 42 Sunday
Holmes Justice Older Amateurs 24 Sunday
Holton Seth Mid Masters 40 Sunday
Honcoop Brian Masters 36 Sunday
Howard Tyler Older Amateurs 26 Sunday
Howe Loren Women Amateurs 22 Sunday
Hudson Rafe Next Gen Boys 11 Monday
Huff Jed Masters 32 Sunday
Hughes Nate Younger Amateurs 19 Monday
Hughes Riley Older Amateurs 25 Sunday
Huntley Griffin Junior Boys 15 Monday
Hutton Robert Older Amateurs 28 Sunday
Ingoglia Ian Older Amateurs 23 Sunday
Jacobs Owen Next Gen Boys 8 Monday
Jacobs Wyatt Next Gen Boys 11 Monday
Jacobsen Erik Mid Masters 42 Sunday
Jacques Jana Women Masters 32 Sunday
Johnson Joel Older Amateurs 24 Sunday
Johnson Jonah Next Gen Boys 11 Monday
Johnson Oli Next Gen Boys 9 Monday
Jones Jen Women MidGrands 48 Sunday
Joyce William Mid Masters 41 Sunday
Kalt Orion Older Amateurs 21 Sunday
Kamphausen Bill Mid Masters 41 Sunday
Keenan Brendan Pro Men 37 Monday
Kenagy Sam Older Amateurs 29 Sunday
Kettering Dusan Masters 33 Sunday
Kewin Nate Masters 35 Sunday
Koffel Joseph Older Amateurs 21 Sunday
Kromer TK Older Amateurs 25 Sunday
Lamoureux Xavier Next Gen Boys 7 Monday
Lauderdale Joe Mid Masters 42 Sunday
Lauderdale Kailani Younger Amateurs 19 Monday
Leete Jacob Masters 30 Sunday
Leonardo Elijah Masters 34 Sunday
Ley Kris Masters 36 Sunday
Limberg Blaine Masters 31 Sunday
Lindgrin Kory Masters 30 Sunday
Ling Kanon Next Gen Boys 8 Monday
Loeb Ava Junior Girls 15 Monday
Loeb Cali Women Amateurs 19 Sunday
Loeb Jason Mid Masters 48 Sunday
Loeb Maximus Younger Amateurs 17 Monday
Loomis William Mid Masters 47 Sunday
Lorimer Carson Next Gen Boys 11 Monday
Lorimer Tanner Junior Boys 14 Monday
Lupo Johnny Older Amateurs 29 Sunday
Luther Todd Mid Masters 42 Sunday
MacDonald Jeff Masters 30 Sunday
MacDonald Ry Older Amateurs 27 Sunday
Mach Miriam Women MidGrands 47 Sunday
Maloley Alex Junior Boys 14 Monday
Maloley Ella Junior Girls 14 Monday
Maloley Matt Mid Masters 47 Sunday
Maloley Wilhem Junior Boys 15 Monday
Maltos Jalen Younger Amateurs 19 Monday
Marley Kira Women Masters 31 Sunday
Martin Austin Next Gen Boys 10 Monday
Martin Dixsan Next Gen Boys 10 Monday
Martin Dylan Junior Boys 12 Monday
Martin Lukas Younger Amateurs 19 Monday
Martin Oliver Junior Boys 15 Monday
McDonell Braden Older Amateurs 20 Sunday
McDowell Dalton Older Amateurs 23 Sunday
McEwan Jameson Masters 34 Sunday
McKee Sam Older Amateurs 24 Sunday
McKillop Kyle Masters 31 Sunday
McLoughlin Skylar Women Amateurs 20 Sunday
Melton Matilda Junior Girls 12 Monday
Michaels Jay Older Amateurs 23 Sunday
Miller Alex Women Masters 31 Sunday
Miller Tim Masters 32 Sunday
Mills Robert Masters 33 Sunday
Moore Sarah Women Masters 33 Sunday
Mount Benjamin Mid Masters 44 Sunday
Nagel Jorma Mid Masters 42 Sunday
Negro Madz Women Amateurs 27 Sunday
Nelson Dustin Older Amateurs 25 Sunday
Nelson Kael Next Gen Boys 11 Monday
Nelson Ryan Mid Masters 40 Sunday
Nolan Corey Older Amateurs 29 Sunday
Nord Eric Masters 35 Sunday
Nordby Angie Women Masters 30 Sunday
Norman Dustin Masters 35 Sunday
O Connor Kevin Masters 30 Sunday
Oliver Andrew Older Amateurs 28 Sunday
Olmstead Erin Women Amateurs 28 Sunday
Ostendorff Jim Mid Masters 45 Sunday
Palumbo Amy Jo Women Masters 42 Sunday
Pearson Jamy Women Masters 36 Sunday
Peed Todd Grand Masters 54 Sunday
Peterson Jessica Women Amateurs 26 Sunday
Pieti Will Grand Masters 72 Sunday
Plemmons Noah Masters 37 Sunday
Ploskunak Jason Mid Masters 47 Sunday
Poh Aaron Masters 30 Sunday
Postal Silas Next Gen Boys 11 Monday
Power Tipton Masters 39 Sunday
Powers Christopher Mid Masters 40 Sunday
Pritchard Vincent Older Amateurs 24 Sunday
Proffitt Morgan Older Amateurs 25 Sunday
Quigley Jake Older Amateurs 26 Sunday
Ramirez Brandon Mid Masters 45 Sunday
Rickerts Ryan Mid Masters 43 Sunday
Ridgely Colten Masters 32 Sunday
Robertson Allen Mid Masters 40 Sunday
Robeson Emily Women Amateurs 26 Sunday
Rose Morgan Mid Masters 49 Sunday
Rothdram Theo Next Gen Boys 10 Monday
Rylant Jackson Junior Boys 14 Monday
Sargent Tucker Older Amateurs 26 Sunday
Scanlan Jackson Older Amateurs 25 Sunday
Scanlon Dan Masters 33 Sunday
Scarfi Michael Older Amateurs 28 Sunday
Schauls Joshua Masters 39 Sunday
Schuchmann Hans Older Amateurs 21 Sunday
Schulze Eric Masters 33 Sunday
Scott Kyle Older Amateurs 27 Sunday
Shaffer Jacqui Women Amateurs 28 Sunday
Shelly Samantha Next Gen Girls 10 Monday
Sheridan Casey Masters 31 Sunday
Shillington Calvin Older Amateurs 31 Sunday
Sierra Preston Older Amateurs 29 Sunday
Sifuentes Benjamin Older Amateurs 22 Sunday
Sims Trevin Older Amateurs 25 Sunday
Sloan T Older Amateurs 29 Sunday
Spencer Ben Masters 35 Sunday
Stanford Max Junior Boys 12 Monday
Stanford Tim Grand Masters 50 Sunday
Starry Jordon Older Amateurs 24 Sunday
Steere Milo Next Gen Boys 11 Monday
Steinkamp Chloe Women Amateurs 21 Sunday
Stiles Patricia Women MidGrands 58 Sunday
Stockman Mike Older Amateurs 29 Sunday
Straight Judah Junior Boys 13 Monday
Takabe Ayumi Women MidGrands 48 Sunday
Tanner Justas Mid Masters 45 Sunday
Tanner William Next Gen Boys 10 Monday
Taylor Jason Masters 38 Sunday
Thomas Timothy Older Amateurs 28 Sunday
Thompson Hope Women Amateurs 28 Sunday
Thompson Shelli Women Masters 41 Sunday
Thorp Trevor Mid Masters 41 Sunday
Timm Cameron Older Amateurs 22 Sunday
Tofe Jennifer Women MidGrands 49 Sunday
Tookey Chuck Older Amateurs 22 Sunday
Torres Bailey Younger Amateurs 18 Monday
Tretwold Chris Mid Masters 43 Sunday
Trotter Joeski Mid Masters 44 Sunday
Tveter Logan Older Amateurs 26 Sunday
Van Veen Benjamin Older Amateurs 20 Sunday
Vanderhorst Adam Mid Masters 46 Sunday
Verwest Katy Women Masters 30 Sunday
Watson Dustin Older Amateurs 25 Sunday
Watts Patrick Mid Masters 40 Sunday
Watts River Junior Boys 14 Monday
Weeks Elli Women Masters 30 Sunday
Werner Evelyn Women Masters 34 Sunday
West Amelia Junior Girls 12 Monday
West Arian Women Amateurs 18 Sunday
West Chet Junior Boys 14 Monday
West Les Mid Masters 43 Sunday
West Wilson Next Gen Boys 10 Monday
Williamson Ben Masters 33 Sunday
Winn Raven Women Masters 40 Sunday
Winquist Carmen Women Amateurs 29 Sunday
Wolff Reuben Masters 34 Sunday
Wright Kiel Masters 36 Sunday
Wydrowski Cole Older Amateurs 23 Sunday
Yach Carson Older Amateurs 29 Sunday
Zack Kendall Women Amateurs 21 Sunday